
Ministrul Agriculturii: Crescatorii de bovine vor primi in acest an o subventie tripla, de 1.600 de lei/cap de animal
Ministrul Agriculturii a declarat recent ca in acest an crescatorii de bovine vor beneficia de o subventie de trei ori mai mare decat in 2014.


















