septembrie 24, 2021

MUNCITORI AGRICOLI, Spania (FARA COMISION)

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, medical, agricol si alimentar recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Spania,
MUNCITORI AGRICOLI

Se cere:
 conditie fizica buna;
 persoane cu varsta cuprinsa intre 18 si 55 ani;
 experienta in domeniu- constituie avantaj;
 rapiditate si dexteritate;

Responsabilitati:
 se culeg capsuni (pe camp) in zona Valencia, Spania;
 se aranjeaza capsunii in ladite;
 se lucreaza individual si in echipa;

Se ofera:
 50 posturi disponibile;
 contract de munca pe durata determinata, de 3 luni, in Spania;
 data de incepere a activitatii 10 octombrie 2016;
 salariul: 6,5 Euro brut pe ora, adica 5,5 Euro net pe ora;
 program de lucru: 6 zile pe saptamana
6,5 ore pe zi, plus ore suplimentare platite separat, se poate lucra pana la 8 – 12 h pe zi;
 cazarea se pune la dispozitie de angajator, insa va fi platita de angajat, aproximativ 70 euro/ luna (chirie + cheltuieli pentru apa si electricitate);
 transportul Romania- Spania este platit de angajator, insa se va opri din salariul angajatului;

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa recrutare@skills-consulting.com sau ne pot contacta telefonic la numerele: +40 332 803 350/ + 40 735 535 061.

RECOMANDĂRI ȘTIRIAGRICOLE